Warto wiedzieć

Zabezpieczenie lakieru Rzeszów

Zadbaj o swoje auto razem z nami

Jeśli chcesz, żeby Twój samochód doskonale się prezentował, to wypróbuj ceramiczne zabezpieczenie lakieru. Taka powłoka po nałożeniu na karoserię zastyga i tym samym tworzy przezroczystą warstwę, odporną na działanie środków chemicznych i promieni UV. Dodatkowo, powłoka ceramiczna jest hydrofobowa, dzięki czemu dodatkowo zabezpiecza karoserię przed deszczem i szybciej rozprasza gromadzącą się na niej wodę. Tylko fachowo wykonane zabezpieczenie lakieru daje pewność najlepszej ochrony i nienagannego wyglądu. Zadbaneauto.pl Rzeszów – zapraszamy!

Zabezpieczenie lakieru- Rzeszów – dlaczego warto?

Takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się dla osób, którym zależy na tym, aby samochód doskonale się prezentował, nawet mimo upływu czasu. Zastosowanie ceramicznej powłoki, to najlepsza ochrona lakieru przed zarysowaniami, korozją, ale także zadrapaniami i odbarwieniami. Co więcej, stanowi ona również skuteczną barierę ochronną przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi – promieniowaniem UV, silnym wiatrem, a także skrajnymi temperaturami. Jak widać szereg zalet sprawia, że wybór tego typu ochrony będzie stanowił doskonałą inwestycję, która z pewnością szybko się zwróci.

Zabezpieczenie lakieru nowego samochodu

Mimo tego, że powłoką ceramiczną można pokryć zarówno pojazd z salonu, jak i używany, zabieg ten najczęściej stosuje się w przypadku nowych aut. Głównie dlatego, że są one szczególnie narażone na uszkodzenia, a powłoka może zostać rozprowadzona bez konieczności dodatkowych prac pielęgnacyjnych, które są konieczne w pojazdach używanych. Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o swoją karoserię jak najszybciej.