Powłoka ceramiczna 9H
ZadbaneAuto Rzeszów: powłoki ochronne

Obecnie najbardziej wytrzymałe zabezpieczenie lakieru stanowią wielowarstwowe powłoki ceramiczne. Wszystkie aplikowane przez nas produkty ochrony powierzchni lakierniczych poddajemy najpierw wymagającym testom w polskich warunkach klimatycznych i najlepsze z nich rekomendujemy naszym Klientom.

Jak dotąd największą trwałością wykazały się powłoki ceramiczne producentów amerykańskich:

 • samoregenerująca powłoka ceramiczna CS II,
 • System X, powłoki ochronne wykorzystywane między innymi przez takich potentatów jak Boeing, Gulfstream czy Sikorsky.

Innowacyjna technologia oraz twardość 9H w skali Mohsa, sprawiają, że te konkretne ceramiczne powłoki ochronne są niezwykle trwałe i posiadają liczne zalety:

Ceramiczne powłoki ochronne to:

 • ochrona przed środkami chemicznymi,
 • filtr UV zapobiegający procesowi oksydacji
 • bardzo efektowna głębia połysku (efekt 3D),
 • zmniejszona podatność na zabrudzenia,
 • śliskość powierzchni
 • zwiększona odporność na zarysowania,
 • bardzo duża hydrofobowość,
 • znacznie łatwiejsza bieżąca pielęgnacja,
 • bariera przed osadami mineralnymi i ropopochodnymi,
 • atest SGS
 • certyfikat oraz możliwość otrzymania dożywotniej pisemnej gwarancji.
Powłoka ceramiczna zadbaneauto Rzeszów

Ceramiczne powłoki ochronne: dlaczego warto?

Ponieważ każdego dnia samochód narażony jest na działanie szkodliwych dla lakieru substancji, takich jak środki chemiczne, sól, ptasie odchody czy kwaśne deszcze. Profesjonalne nałożenie warstwy ceramicznej powłoki ochronnej w salonie auto detailingowym ZadbaneAuto.pl Rzeszów pozwoli zminimalizować ryzyko pojawienia się zarysowań i innych uszkodzeń. Co więcej, dzięki zastosowaniu tego typu ochrony łatwiej jest usunąć zabrudzenia oraz kurz. Nakładanie powłoki ceramicznej na lakier, ma jeszcze jedną ogromną zaletę, a jest nią zdolność odpychania wody oraz zabezpieczenie przed utratą koloru.

Powłoki ceramiczne w ofercie zadbaneauto.pl Rzeszów

Powłoka ceramiczna CS II

Skutecznie chroniąca powierzchnię samochodu, a jednocześnie nadająca piękny blaski. CS II to powłoka, która minimalizuje poziom przenikania ciepła, a jednocześnie jest odporna na działanie wody czy innych detergentów stosowanych podczas mycia pojazdu. CS II już po nałożeniu jednej warstwy tworzy wytrzymałą powłokę ceramiczną, która nie tylko zabezpiecza auto przed uszkodzeniami, ale również ułatwia jego codzienną pielęgnację.

Powłoka ceramiczna System X

To powłoka, która skutecznie chroni przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Jednocześnie sprawia, że pokryta nią powierzchnia jest bardziej wytrzymała na wysokie temperatury, tarcie, a także na działanie różnych substancji chemicznych. System X charakteryzuje duża wytrzymałość, a czas, przez który utrzymuje się na lakierze może wynosić nawet do pięciu lat.

Powłoka ceramiczna – cena

Mimo tego, że pokrycie auta warstwą ochronną wiąże się z inwestycją, to jest ona opłacalna. Mimo tego, że wiele firm oferuje produkty, które pozwalają na samodzielne wykonanie tego typu zabiegu, bardzo często nie dają one takich efektów jak te wykonane przez fachowców. Co więcej, brak odpowiednich umiejętności może spowodować uszkodzenie lakieru. Dlatego nie ryzykuj i skorzystaj z pomocy specjalistów! Ceramiczna powłoka w atrakcyjnej cenie, to nasza specjalność.