Folie ochronne PPF

oklejanie folią ppf

Folie ochronne na samochód

Każdy kierowca chce, żeby samochód, którym jeździ był w pełni sprawny, a przy tym również doskonale się prezentował. Codzienna jazda po mieście sprawia jednak, że każdego dnia jest on narażony na uszkodzenia, np. uderzenia kamieni czy gałęzi leżących na drogach. Na szczęście nieustanny rozwój branży i coraz to nowe rozwiązania sprawiają, że możesz jeszcze lepiej chronić swój samochód. Folia ochronna PPF tworzy na powierzchni auta dyskretną, niemal niewidoczną warstwę ochronną która stanowi zabezpieczenie przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenia drogowe, które mogą przyczyniać się do korozji blach czy też uszkodzeń mechanicznych.

Folie ochronne – Rzeszów

To rewolucja na rynku motoryzacyjnym! Oklejanie aut pozwala bowiem zabezpieczyć lakier, ale także inne części pojazdu. Folia ochronna samochodowa, charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu doskonale chroni przed zarysowaniami, ale również przed gromadzącym się na karoserii brudem. Dodatkową zaletą jest to, że folie samochodowe bardzo szybko się regenerują. Jeśli zobaczysz na oklejonej powierzchni auta zarysowanie, nie musisz od razu inwestować w nową warstwę zabezpieczającą lakier. Wystarczy, że przetrzesz to miejsce niewielką ilością ciepłej wody, a zarysowania znikną. Warstwa ochronna regeneruje się także pod wpływem promieni słonecznych.

Folia na lakier samochodowy – dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że dzięki niej skutecznie zabezpieczysz swój pojazd i sprawisz, że mimo częstego użytkowania przez cały czas będzie wyglądał jak nowy. Dodatkowym atutem tego typu folii ochronnej jest także to, że jest praktycznie niezauważalna. Bezbarwny kolor nie rzuca się w oczy i nie wpływa na końcowy wygląd pojazdu, co jest ogromną zaletą dla wielu kierowców.

Oklejanie aut realizowane przez naszą firmę daje wiele możliwości. Przede wszystkim możemy pokryć nią nie tylko lakier, ale również klosze lamp -nie tracąc przy tym jakości światła, ale również zderzak, czy szczególnie narażony na uszkodzenia próg załadunkowy. Możliwości jest naprawdę wiele, a my chętnie pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.

Nasze siedziba znajduje się w Rzeszowie, ale nasze usługi świadczymy dla Klientów z całej Polski. Chętnie zabezpieczymy Twoje auto przed negatywnymi skutkami codziennej eksploatacji. W naszym salonie auto detailingu korzystamy jedynie z najwyższej jakości produktów. Szybko i profesjonalnie okleimy Twój samochód.