Warto wiedzieć

Jeśli zależy nam, aby nasz samochód na przestrzeni lat wyglądał niemal jak nowy to odpowiedź brzmi: zdecydowanie warto! Warstwa profesjonalnej powłoki ochronnej utwardza lakier, zwiększa również odporność na zarysowania, wbudowany filtr UV zapobiega oksydacji, a bardzo duża hydrofobowość spowalnia proces przylegania brudu i ułatwia pielęgnację.
Jeśli uszkodzenie nie wymaga lakierowania wystarczy umówić się na wizytę w naszym studio, gdzie dany element zostanie poddany renowacji lakieru i ponowne zabezpieczenie lakieru  powłoką ochronną. Jeżeli jednak uszkodzenie jest poważne i wymaga zastosowania metod lakierniczych prosimy o kontakt po upływie 7 dni od daty odebrania pojazdu z serwisu. Dopasujemy dogodny termin celem uzupełnienia powłoki ochronnej na naprawianych elementach. Warto również zaznaczyć, że podczas zgłaszania szkody Ubezpieczycielowi należy wspomnieć o zabezpieczeniu ceramicznym Państwa samochodu. W 90% przypadków ponowna aplikacja powłoki jest wypłacana z ubezpieczenia pojazdu.
Powłoka ma na celu zabezpieczenie lakieru, ale sama też na przestrzeni roku narażona jest na zmienne warunki atmosferyczne jak również na trudne do usunięcia  zabrudzenia, takie jak np. spady z drzew,  mineralne osady, czy też drobinki smoły z rozgrzanego asfaltu. Podczas rocznej konserwacji  zostają one w sposób delikatny usunięte, a na oczyszczoną powierzchnię lakierniczą aplikujemy dedykowany ceramiczny preparat, którego zadaniem jest nie tylko  podniesienie hydrofobowość, ale również uzupełnienie powstałych podczas codziennej eksploatacji drobnych zarysowań.

Oczywiście gwarancja na powłokę ochronną nadal zostanie utrzymana, ponieważ „podąża” ona za konkretnym samochodem identyfikując go po numerze VIN, a dokonanie cesji to prosta formalność polegająca na zmianie danych Właściciela w systemie naszej Firmy. Można tego dokonać w dowolnym oddziale ZadbaneAuto.pl na terenie całej Polski.

Zabezpieczenie lakieru Rzeszów

Zadbaj o swoje auto razem z nami

Jeśli chcesz, żeby Twój samochód doskonale się prezentował, to wypróbuj ceramiczne zabezpieczenie lakieru. Taka powłoka po nałożeniu na karoserię zastyga i tym samym tworzy przezroczystą warstwę, odporną na działanie środków chemicznych i promieni UV. Dodatkowo, powłoka ceramiczna jest hydrofobowa, dzięki czemu dodatkowo zabezpiecza karoserię przed deszczem i szybciej rozprasza gromadzącą się na niej wodę. Tylko fachowo wykonane zabezpieczenie lakieru daje pewność najlepszej ochrony i nienagannego wyglądu. Zadbaneauto.pl Rzeszów – zapraszamy!

Zabezpieczenie lakieru- Rzeszów – dlaczego warto?

Takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się dla osób, którym zależy na tym, aby samochód doskonale się prezentował, nawet mimo upływu czasu. Zastosowanie ceramicznej powłoki, to najlepsza ochrona lakieru przed zarysowaniami, korozją, ale także zadrapaniami i odbarwieniami. Co więcej, stanowi ona również skuteczną barierę ochronną przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi – promieniowaniem UV, silnym wiatrem, a także skrajnymi temperaturami. Jak widać szereg zalet sprawia, że wybór tego typu ochrony będzie stanowił doskonałą inwestycję, która z pewnością szybko się zwróci.

Zabezpieczenie lakieru nowego samochodu

Mimo tego, że powłoką ceramiczną można pokryć zarówno pojazd z salonu, jak i używany, zabieg ten najczęściej stosuje się w przypadku nowych aut. Głównie dlatego, że są one szczególnie narażone na uszkodzenia, a powłoka może zostać rozprowadzona bez konieczności dodatkowych prac pielęgnacyjnych, które są konieczne w pojazdach używanych. Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o swoją karoserię jak najszybciej.