Ręczna myjnia samochodowa zadbaneauto.pl Rzeszów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej profesjonalnej myjni ręcznej zlokalizowanej w Obiekcie Handlowym Galeria Rzeszów. W czasie gdy my zadbamy o nienaganny wygląd samochodu, Państwo nie marnując czasu możecie skorzystać z bogatej oferty handlowej, gastronomicznej oraz usługowej Galerii Rzeszów.

Ręczna myjnia samochodowa ZadbaneAuto Rzeszów
Ręczna myjnia samochodowa ZadbaneAuto Rzeszów

Wszyscy wiemy, że nienaganna prezencja samochodu  będzie utrzymywać się przez bardzo długi czas, jeżeli będzie ono myte odpowiednimi akcesoriami przy użyciu odpowiednio dobranych detergentów. Uwaga, myjnie automatyczne posiadające zniszczone szczotki lub niewłaściwie ustawione parametry dozowania detergentu i wody mogą również uszkodzić powierzchnię lakieru. Wbrew utartym stereotypom, używanie szczotki lub gąbki może doprowadzić do powstania zarysowań lakieru lub powłoki ochronnej (jeżeli takową posiada) gdy w ich strukturę wnikną drobinki piasku lub  błota. Dlatego też w naszej certyfikowanej myjni używamy specjalnej rękawicy wykonanej z mikrofibry, która  po każdorazowym użyciu zostaje dokładnie wypłukana od wewnątrz, w ten sposób usuwając drobiny piasku i innych zanieczyszczeń.

Jak wygląda usługa mycia pojazdu wykonana w naszej certyfikowanej myjni ?

Jak pracuje nasza ręczna myjnia samochodowa? Przystępując do mycia pojazdu w pierwszej kolejności spłukujemy wierzchnią warstwę brudu urządzeniem ciśnieniowym i nakładamy na niego roztwór szamponu samochodowego lub odpowiednio rozcieńczonej neutralnej piany aktywnej. Pozwoli to zmiękczyć zaschnięty brud i drogowy osad. Następnie spłukujemy pod ciśnieniem cały pojazd i rozpoczynamy właściwe mycie ręczne. W pierwszej kolejności eliminujemy zabrudzenia z dachu, szyb, następnie rozpoczynamy mycie niższych partii karoserii. Oczywiście wykorzystujemy do tego celu osobne akcesoria. Po zakończeniu mycia, dokładnie płuczemy pojazd bieżącą wodą.
Używanie gumowych ściągaczek do usuwania wody może być niebezpieczne dla lakieru, dlatego wykorzystujemy je tylko i wyłącznie do usunięcia wody z powierzchni szyb i szklanych dachów, oczywiście sprawdzając każdorazowo jej stan i czystość. Osuszanie pojazdu ścierkami niewiadomego pochodzenia, brudnymi ręcznikami, czy irchą, może spowodować liczne zarysowania lakieru, zwłaszcza akrylowego. Bezpiecznym, wykorzystywanym przez nas rozwiązaniem jest użycie ręczników z mikrofibry. Oczywiście po każdym użyciu taki ręcznik trafia do pralni . Następnie przy użyci sprężonego powietrza usuwamy resztki wody z trudno dostępnych miejsc karoserii.

Do codziennej konserwacji lakieru polecamy płynną powłokę ochronną, która znacznie zwiększa hydrofobowość powierzchni lakierniczej. Jej użycie potęguje blask i wyciąga głębię koloru oraz zmniejsza podatność na przywieranie zabrudzeń. ZadbaneAuto Rzeszów to nie tylko ręczna myjnia samochodowa, a także profesjonalne Auto Detailing Spa.

myjnia ręcznia Rzeszów

Myjnia ręczna – Rzeszów

Jeśli chcesz zadbać o swój pojazd, zgłoś się do nas! Ręczne mycie samochodu zawsze dzielimy na etapy, w ten sposób zyskujemy pewność, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. Zaczynamy od ogólnego spłukania kurzu i brudu, dopiero później nakładamy aktywną pianę, która skutecznie usuwa zabrudzenia. Po jej spłukaniu przychodzi czas na kolejny etap, czyli ręczne czyszczenie pojazdu, zarówno dachu czy szyb, ale również ręczne mycie podwozia. Wszystkie wymienione działania wykonywane są przy pomocy specjalnego sprzętu, który jest bardzo delikatny i nie niszczy lakieru.

Postaw na profesjonalne usługi

Wielu z nas często nie zastanawia się nad tym z jakich produktów korzysta się w myjni automatycznej, ani w jakim stanie są dostępne tam maszyny czy szczotki. To duży błąd, ponieważ w ten sposób możemy narazić samochód na zarysowania.

Równie ważne jak usuwanie zabrudzeń jest także suszenie karoserii. Używane w tym celu ściągaczki w szybki sposób pomagają pozbyć się wody, a przy tym nie pozostawiają smug ani zarysowań.

Myjnia samochodowa – Rzeszów – dokładność i precyzja

Nasze usługi świadczymy kompleksowo – usuwamy zabrudzenia z należytą starannością, dzięki czemu Klient otrzymuje efekt, jaki nie jest możliwy do uzyskania czyszcząc pojazd samodzielnie. Dodatkowo, wszystkie kosmetyki stosowane do pielęgnacji aut są dobierane indywidualnie do rodzaju samochodu, co pozwala na jeszcze dokładniejsze czyszczenie i zapobiega uszkodzeniu lakieru.

myjnia samochodowa - mycie kół

Ręczna myjnia Rzeszów – oszczędność czasu

Jeśli nie masz czasu na samodzielne wyczyszczenie samochodu lub boisz się, że podczas usuwania zabrudzeń możesz go przypadkiem uszkodzić, chętnie wykonamy pracę za Ciebie. Możesz przyjechać do naszej siedziby lub zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Po dostarczeniu pojazdu wszystkim się zajmiemy i oddamy Ci czyste auto, które będzie się doskonale prezentować i pięknie lśnić. Naszą ofertę kierujemy do Klientów ceniących sobie profesjonalizm. Dzięki temu, że posiadamy odpowiednie doświadczenie wiemy jak właściwie wykonać pielęgnację, a przy tym nie uszkodzić lakieru.

Prowadzona przez nas w Rzeszowie automyjnia, to miejsce, do którego zapraszamy Klientów z całej Polski. W ramach naszych usług świadczymy również profesjonalny auto detailing, dlatego też do skorzystania z oferty zachęcamy zarówno osoby zainteresowana pielęgnacją samochodu z zewnątrz, jak i od wewnątrz. ZadbaneAuto.pl Rzeszów: myjnia samochodowa zaprasza!