Ręczna myjnia samochodowa ZadbaneAuto Rzeszów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej profesjonalnej myjni ręcznej zlokalizowanej w Obiekcie Handlowym Galeria Rzeszów. W czasie gdy my zadbamy o nienaganny wygląd samochodu, Państwo nie marnując czasu możecie skorzystać z bogatej oferty handlowej, gastronomicznej oraz usługowej Galerii Rzeszów. Szczegóły dojazdu znajdują się w zakładce Kontakt

Ręczna myjnia samochodowa ZadbaneAuto Rzeszów
Ręczna myjnia samochodowa ZadbaneAuto Rzeszów

Wszyscy wiemy, że nienaganna prezencja samochodu  będzie utrzymywać się przez bardzo długi czas, jeżeli będzie ono myte odpowiednimi akcesoriami przy użyciu odpowiednio dobranych detergentów. Uwaga, myjnie automatyczne posiadające zniszczone szczotki lub niewłaściwie ustawione parametry dozowania detergentu i wody mogą również uszkodzić powierzchnię lakieru. Wbrew utartym stereotypom, używanie szczotki lub gąbki może doprowadzić do powstania zarysowań lakieru lub powłoki ochronnej (jeżeli takową posiada) gdy w ich strukturę wnikną drobinki piasku lub  błota. Dlatego też w naszej certyfikowanej myjni używamy specjalnej rękawicy wykonanej z mikrofibry, która  po każdorazowym użyciu zostaje dokładnie wypłukana od wewnątrz, w ten sposób usuwając drobiny piasku i innych zanieczyszczeń.

Jak wygląda usługa mycia pojazdu wykonana w naszej certyfikowanej myjni ?

Jak pracuje nasza ręczna myjnia samochodowa? Przystępując do mycia pojazdu w pierwszej kolejności spłukujemy wierzchnią warstwę brudu urządzeniem ciśnieniowym i nakładamy na niego roztwór szamponu samochodowego lub odpowiednio rozcieńczonej neutralnej piany aktywnej. Pozwoli to zmiękczyć zaschnięty brud i drogowy osad. Następnie spłukujemy pod ciśnieniem cały pojazd i rozpoczynamy właściwe mycie ręczne. W pierwszej kolejności eliminujemy zabrudzenia z dachu, szyb, następnie rozpoczynamy mycie niższych partii karoserii. Oczywiście wykorzystujemy do tego celu osobne akcesoria. Po zakończeniu mycia, dokładnie płuczemy pojazd bieżącą wodą.
Używanie gumowych ściągaczek do usuwania wody może być niebezpieczne dla lakieru, dlatego wykorzystujemy je tylko i wyłącznie do usunięcia wody z powierzchni szyb i szklanych dachów, oczywiście sprawdzając każdorazowo jej stan i czystość. Osuszanie pojazdu ścierkami niewiadomego pochodzenia, brudnymi ręcznikami, czy irchą, może spowodować liczne zarysowania lakieru, zwłaszcza akrylowego. Bezpiecznym, wykorzystywanym przez nas rozwiązaniem jest użycie ręczników z mikrofibry. Oczywiście po każdym użyciu taki ręcznik trafia do pralni . Następnie przy użyci sprężonego powietrza usuwamy resztki wody z trudno dostępnych miejsc karoserii.

Do codziennej konserwacji lakieru polecamy płynną powłokę ochronną, która znacznie zwiększa hydrofobowość powierzchni lakierniczej. Jej użycie potęguje blask i wyciąga głębię koloru oraz zmniejsza podatność na przywieranie zabrudzeń. ZadbaneAuto Rzeszów to nie tylko ręczna myjnia samochodowa, a także profesjonalne Auto Detailing Spa.