Czyszczenie tapicerki i impregnacja wnętrza Rzeszów

Jak wiadomo, niewiele trzeba, aby w pojazdach pojawiły się nieestetyczne zabrudzenia i plamy. Próby ich samodzielnego usunięcia często mogą tylko pogorszyć sprawę. Zwłaszcza jeśli użyjesz jakichś niesprawdzonych środków chemicznych lub nie dopasujesz ich do rodzaju materiału z jakiego wykonane zostało pokrycie. Dlatego nie ryzykuj i od razu zgłoś się do nas, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pranie tapicerki sprawiło, że Twój samochód znowu będzie wyglądał jak nowy. Czyszczenie tapicerki w Rzeszowie? Wypróbuj zadbaneauto.pl!

Ozdobne elementy wnętrza

Dodają elegancji, czy sportowego charakteru, ale często tracą swój blask poprzez liczne zarysowania i nawarstwiające się zabrudzenia. Oprócz regularnego czyszczenia tapicerki, dobrym rozwiązaniem jest aplikacja powłoki ceramicznej, która nie tylko będzie je skutecznie chronić, ale również ułatwi bieżącą pielęgnację. Należy pamiętać że rodzaj zastosowanej powłoki, uzależniony jest od materiału z którego są wykonane.

Tapicerka skórzana

Dziś to bardzo popularna metoda wykończenia wnętrza pojazdu, dodaje mu elegancji, ale jest jednocześni delikatna i podatna na przetarcia, zagniecenia, pęknięcia oraz przebarwienia barwnikami odzieżowymi. Usunięcie niedoskonałości jest dość trudne i zawsze powoduje osłabienie powierzchni skóry. Najlepszym rozwiązaniem jest dedykowany impregnat ceramiczny, który nie tylko ochroni powierzchnię skóry przed wnikaniem zabrudzeń, ale sprawi, iż stanie się ona bardziej odporna na przetarcia i pęknięcia. Dodatkową korzyścią jest ułatwione czyszczenie tapicerki i późniejsza pielęgnacja. Powierzchnia tapicerki pozostaje matowa i naturalna w dotyku, nie występuje efekt „błyszczącej skóry”.

Alcantara

Delikatna struktura tego materiału sprawia, że powierzchnia narażona jest na degradację polegającą głównie na przecieraniu i miejscowym mechaceniu. Posiada bardzo dużą chłonność co ułatwia wnikanie brudu, który jest dość trudny do usunięcia. Dedykowany impregnat ceramiczny zapewnia doskonałą ochronę przed wnikaniem brudu i przecieraniem, w rezultacie ułatwiając czyszczenie tapicerki. Po takim zabiegu powstałe zabrudzenia można szybko usunąć przy pomocy chociażby wilgotnej szmatki.

Tapicerka materiałowa

Jeżeli tapicerka wewnątrz pojazdu wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, jej trwałość jest stosunkowo duża. Problemem, może być wnikanie brudu, zwłaszcza w przypadku zastosowania jasnych odcieni. Można temu prosto zapobiec poddając tapicerkę impregnacji. Profesjonalny preparat zbudowany na nanotechnologii, zabezpiecza każde włókno „z osobna”, dzięki temu materiał bez problemu przepuszcza powietrze. Dodatkowym atutem jest zwiększona odporność na przetarcia i blaknięcie kolorów. Codzienne czyszczenie tapicerki jest znacznie prostsze, ponieważ brud czy też wylany płyn nie wnika w strukturę materiału pozostając na jego powierzchni.

Czyszczenie tapicerki – Rzeszów

Jak wiadomo, niewiele trzeba, aby w pojazdach pojawiły się nieestetyczne zabrudzenia i plamy. Próby ich samodzielnego usunięcia często mogą tylko pogorszyć sprawę. Zwłaszcza jeśli użyjesz jakichś niesprawdzonych środków chemicznych lub nie dopasujesz ich do rodzaju materiału z jakiego wykonane zostało pokrycie. Dlatego nie ryzykuj i od razu zgłoś się do nas, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pranie tapicerki sprawiło, że Twój samochód znowu będzie wyglądał jak nowy.

Czyszczenie wnętrza samochodu – Rzeszów

Wiele firm oferuje Klientom jedynie ograniczone możliwości, jeśli chodzi o auto spa, jednak nie my! Wszystkie usługi świadczymy kompleksowo i z zachowaniem należytej staranności. W pracy korzystamy jedynie z profesjonalnego sprzętu i sprawdzonych środków czystości. Z ich pomocą jesteśmy w stanie dokładnie usunąć nawet tłuste zabrudzenia. Gwarantujemy, że wykonane przez nas prace przyniosą zadowalające efekty, a Twój pojazd będzie lśnił jak nowy.

Pranie tapicerki samochodowej – cennik

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego też koszt czyszczenia tapicerki jest zależny od rodzaju wykonanej pracy. Cena może obejmować całkowite czyszczenie wnętrza samochodu lub pranie samych przednich foteli i tylnej kanapy. Mimo wszystko, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest pełne czyszczenie – w ten sposób zyskasz pewność, że auto jest czyste i lśniące.

Jak działamy?

Zawsze z zachowaniem odpowiedniej ostrożności. Doskonale wiemy, że znajdująca się w aucie tapicerka jest bardzo delikatna. Dlatego korzystamy z wysokiej jakości produktów piorących, które są w pełni dopasowane do jej rodzaju – inne do pokryć skórzanych, materiałowych, a inne również do alcantry. Czyszczenie wnętrza samochodu, to doskonały sposób na to, aby pozbyć się zabrudzeń, kurzu, ale również sprawić, że obicie odzyska swój pierwotny kolor. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, chętnie wykonamy czyszczenie tapicerki i odpowiemy na pytania dotyczące świadczonych przez nas usług.